KOALA na TARGACH EUROGASTRO w WARSZAWIE (5-7 kwietnia 2017)

Nasze stoisko jeszcze nie w pełni gotowe, ale serdecznie zapraszamy na stoisko B30, na którym zaprezentujemy m.in. wyśmienite smaki KOALA - pulpy z Marakui, Mango Alphonso oraz Papai, a także owoc Jackfruita. Kolejny raz weźmiemy udział w EuroGastro - najważniejszych i największych wydarzeniach targowych w Polsce, dedykowanych branży HoReCa.

PANEGARA od ponad 20 lat jest znanym w Europie dystrybutorem produktów kuchni międzynarodowej, m.in. dodatków spożywczych, a także żywności delikatesowej. Wszystkie produkty owocowe produkowane tylko z najwyższej jakości, w pełni naturalnie dojrzewających w słońcu owoców. Każdy przecier z gwarancją stałej jakości produktu (smaku, konsystencji) w całym sezonie. Wyłącznie, w pełni naturalny skład owocowy, bez żadnych nienaturalnych dodatków smakowych, bez barwników, bez sztucznych konserwantów. Pulpy owocowe doskonałe do dań mięsnych, deserów, napoi (koktajli, drinków, likierów) dresingów, sałat, w kuchni klasycznej, międzynarodowej i molekularnej, dla HoReCa, zakładów mleczarskich, przetwórni dań gotowych, dla cukierni czy lodziarni.
 

Podczs targów będzie możliwość nie tylko spróbowania, ale także zakupu wszystkich produktów w promocyjnych cenach dla wszystkich! Gwarantujemy specjalne warunki cenowe dla Profesjonalistów, a zamówienia złożone podczas Targów zrealizujemy z ekspresową dostawą na terenie Polski!

Zapraszamy serdecznie do współpracy jak i odwiedzenia naszej degustacji na Targach Eurogastro!

Tak, tak, wszystkie produkty bedzie można kupić  w promocyjnych cenach!

Nowość! Galaretki bez żelatyny zwierzęcej! Doskonałe w 16 smakach!

KOALA  - RAJSKIE PODRÓŻE KULINARNE - ciesz się z nami egzotycznymi smakami!

 

/2017-04-04/

wróć