MASTER CHEFS FOR DOGS - Akcja Chartytatywna w Poznaniu10 grudnia w Poznaniu odbyła się XI edycja akcji kulinarno-charytatywnej Master Chefs 4 Dogs, na rzecz bezdomnych zwierząt w schroniskach. Edycja powstała przy współpracy z Fundacją Tasting Poland, z udziałem szefów kuchni, którzy przygotowali specjalne dania na tę okazję. Dodatkową atrakcją był pokaz barmański w wykonaniu pana Adama Hołogi z Grupy Molekularni z Poznania.

Pomysłodawczynią tego ważnego przedsięwzięcia, które trwa już od kilku lat jest pani Joanna Pielin-Kaczmarek.  Szefowie biorący udział w 11 edycji MC4D to: Marcin Kaczmarek-Pielin, Sergiusz Hieronimczak, Patryk Dziamski, Jakub Ignyś, Adam Adamczak, Adriana Marczewska, Jarek Kin, Grzegorz Filozof, Klaudia Budny, Michał Bałazy, Kuba Korczak oraz, Bartek Witkowski.

Wydarzenie, skoro świąteczne, nie odbyłoby się bez psiego Św. Mikołaja :-) który rozdawał przybyłym psiakom prezenty.

KOALA przyłączyła się w tym roku do akcji. Udostępniliśmy owocowe smaki KOALA do gotowania i degustacji oraz przekazaliśmy kilkanaście kilogramów specjalistycznej karmy dla zwierząt schroniska w Kaliszu.

To było wyjątkowe popołudnie i wieczór. Roześmiane twarze tylu wspaniałych ludzi. Wszystko z zamysłem dobroci serca dla zwierzęcych przyjaciół.
 


 


 

 


 


 


 


 


 


 

/2016-12-10/


 

wróć